Ünlü İsimlerin Servet Değerindeki Araçları

Yayinlanma tarihi 05/12/2020
Reklam

Ünlü dünyası; kimi zaman özel hayatlarıyla, kimi zaman yardımlarıyla, kimi zaman eserleriyle ve kimi zaman da servet değerindeki araçlarıyla magazin gündemine oturmaktadırlar. Bu yazımızda Türk ve yabancı olmak üzere ünlülerin araçlarını inceleyip tahmini değerlerinden bahsedeceğiz.

Beyazıt Öztürk – Maserati Gran Turismo S, Tahminen İki yüz elli bin dolar

Cuma gecelerinin unutulmaz isimlerinden olan Beyaz, Kanal D ekranlarında uzun yıllar boyunca Beyaz Show isimli talk-show programını sunmuş ve bu programı sayesinde ününe ün katarak Türkiye’de en çok tanınan isimlerden biri haline gelmiştir. Şovmenliğinin yanı sıra komedyen, şarkıcı, oyuncu ve sunucu gibi kimlikleriyle de ön plana çıkmayı başarmış olan sanatçının, aslında çok da gösterişli olmayan sade bir yaşamı seçtiği biliniyor. Genelde fazla araç değişikliği yapmayan ünlü şovmen son olarak Maserati marka aracıyla objektiflere yansımıştı. Yardımcısına da hediye ettiği son model araba dikkatlerden kaçmamıştı.

Beyazıt Öztürk – Maserati Gran Turismo S, Tahminen İki yüz elli bin dolar

Reklam

Hadise – Lamborghini Gallardo Spyder, Tahminen bir milyon lira

Eurovision gurularımızdan biri olan Hadise 2009 yılındaki yarışmada dördüncü olarak elde ettiği başarısıyla gündeme oturmuştu. Ayrıca “Stir Me Up” isimli şarkısından dolayı bu ünü sadece Türkiye ile sınırlı kalmamış aynı zamanda Belçika sınırlarına da bu ünü ulaşmıştır. Sonrasında devamlı verdiği konserler ve akabindeki O Ses Türkiye programındaki jüri üyeliğiyle servetini arttıran ünlü şarkıcı, gayrimenkul yatırımlarıyla da dikkat çekmiş durumda. İstanbul ve Londra gibi yerlerde lüks dairelere sahip olan Hadise, garajındaki araç koleksiyonunda da lüks arabaları barındırıyor. Bu araçlardan biriyse Lamborghini Galllardo Spyder. Kendi söylemine göre; Beyonce ve Christina Aguilera gibi ünü dünyaya yayılmış sanatçıları örnek aldığını biliniyor. Bunun dışında Hadise, özel hayatıyla da sıkça gündem olmaya devam ediyor.

Hadise – Lamborghini Gallardo Spyder, Tahminen bir milyon lira

Reklam