Znane dzieci popularnych gwiazd – czy pójdą śladem swoich znanych rodziców?

Opublikowano 06/07/2020
Reklama

Hazel Moder – Wschodząca Gwiazda

Julia Roberts zawsze żyła w centrum uwagi mediów, już odkąd była nastolatką. Jednak jeśli chodzi o jej rodzinę, gwiazda bardzo dbała o swoją prywatność. Ostatnio Julia stara się być bardziej otwarta, zwłaszcza jeśli chodzi o jej jedyną córkę, Hazel Moder, następną “Pretty Woman” w rodzinie.

Hazel dorastała narażona na ciągłe zainteresowanie ze strony mediów co pozwoliło jej to rozwijać swoje umiejętności aktorskie już w bardzo młodym wieku. Młoda Roberts szybko zaczęła sama zarabiać pojawiając się w filmach takich jak Dzień Matki i All Access. Być może zobaczymy więcej jej ról w najbliższych latach.

Zrzut Ekranu 2020 06 06 O 08.47.36

Hazel Moder – Wschodząca Gwiazda

Lourdes Leon – Modelka i autorka

Madonna Louise Ciccone to światowej sławy piosenkarka i autorka tekstów, często nazywana “Królową Popu”. Zyskała sławę w latach 80-tych i jest dziś znana z licznych hitów, takich jak La Isla Bonita, Like a Prayer, Frozen, Music, Hung Up, i wielu, wielu innych. Madonna była dwukrotnie zamężna i ze związku z Carlosem Leonem, ma córkę Lourdes.

Jej pełne imię i nazwisko to Lourdes Maria Ciccone Leon. Ta piękna dziewczyna urodziła się w 1996 roku. Z powodzeniem udaje jej się realizować swoje marzenia o karierze w modelingu, a także znalazła czas aby zostać współautorką książki razem ze swoją mamą The English Roses. Jesteśmy przekonani, że Lourdes Maria jest wspaniałą, utalentowaną młodą kobietą – udowodniła to już wielokrotnie swoimi występami na różnych pokazach i wydarzeniach.

Zrzut Ekranu 2020 06 06 O 08.53.05

Lourdes Leon – Modelka i autorka

Noah Cyrus – piosenkarka i aktorka

Noah Cyrus jest córką Billy’ego Raya Cyrusa, słynnego piosenkarza i autora tekstów, oraz Tish Cyrus, wybitnej aktorki. Jej słynny ojciec jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów country w historii, z szesnastoma albumami i pięćdziesięcioma trzema singlami na koncie do tej pory.

Również Noah, zaraz po swojej starszej siostrze, Miley Cyrus, poszła w ślady rodziców stając się ogromną gwiazdą. Podobnie jak siostra Noah może pochwalić się imponującą karierą wokalną w wieku zaledwie dziewiętnastu lat. Utalentowana nastolatka jest nie tylko piosenkarką i autorką tekstów ale również weszła w świat aktorstwa i ma na koncie niezwykłe interpretacje głosowe, a jej najbardziej znana rola to występ w filmie Ponyo. Jej najbardziej znany singiel to Make Me (Cry).

Zrzut Ekranu 2020 06 06 O 08.55.37

Noah Cyrus – piosenkarka i aktorka

Brooke Hogan – piosenkarka, aktorka i zapaśniczka

Córka zapaśnika Hulka Hogana, Brooke Hogan nie tylko weszła do świata rozrywki i szybko stała się odnoszącą sukcesy piosenkarką, ale także zaczęła zarabiać pieniądze, podążając śladami ojca i stając się profesjonalną zapaśniczką!

Brooke po raz pierwszy uzyskała rozgłos dzięki reality show Hogan Knows Best, zanim jeszcze wydała swój debiutancki album w 2006 roku. Piosenkarka pojawiła się również w filmie L.A. Slasher w 2015 roku. W 2006 roku wystąpiła po raz pierwszy na ringach WWE, a także wystąpiła w Total Nonstop Action Wrestling. Jako aktorka, Brooke pojawiła się w Los Angeles Slasher, oraz w serialu China, IL, a ostatnio także w odcinku GLOW.

Zrzut Ekranu 2020 06 06 O 08.57.29

Brooke Hogan – piosenkarka, aktorka i zapaśniczka

Trey Smith – aktor i DJ

Trey Smith jest pierwszym dzieckiem amerykańskiego aktora Willa Smitha z małżeństwa z Sheree Zampino. Chociaż para złożyła pozew o rozwód po zaledwie trzech latach, Will Smith nigdy nie przestał być wspierającym ojcem dla swojego najstarszego syna. Trey postanowił pójść w ślady ojca i został aktorem. Trey Smith na pewno ma przed sobą jeszcze długą drogę, aby osiągnąć status ojca w Hollywood, ale jesteśmy pewni, że dotrze na sam szczyt w bardzo krótkim czasie.

Zrzut Ekranu 2020 06 06 O 08.59.25

Trey Smith – aktor i DJ

Bria Murphy – aktorka

Jaki ojciec, taka córka! Bria Murphy jest córką komika i aktora Eddiego Murphy’ego i jego byłej żony Nicole Mitchell Murphy. Chociaż Murphy ma w sumie dziewięcioro dzieci, to właśnie Bria zdecydowała się pójść w ślady ojca i spełnić swoje marzenie o karierze aktorskiej. Obecnie najbardziej znana jest z ról w filmach The Perfect Match, Małolaty u Taty i Szofer do Usług, gdzie miała okazje pokazać, że jest tak samo utalentowana jak jej ojciec.

Zrzut Ekranu 2020 06 06 O 09.04.23

Bria Murphy – aktorka

Kai Wayne Rooney – Jaki ojciec, taki syn

Najbardziej ekscentryczny sportowiec w Anglii Wayne Rooney jest również dumnym tatą trzech uroczych synów. Kai jest najstarszym z nich i zarazem chyba najbardziej podobny do Rooney’a. Kai, podobnie jak jego tata i kocha piłkę nożną. Rooney często pisze o zaskakujących podobieństwach, które dzieli z nim jego syn, który obecnie rozpoczyna treningi piłkarskie w Manchesterze City do lat 7. Matką Kaia jest Coleen Rooney, którą Wayne poślubił w 2008 roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 06 O 09.13.22

Kai Wayne Rooney – Jaki ojciec, taki syn

Tabitha Hodge & Marion Loretta Elwell – Pilne uczennice

Gwiazda mody i aktorka Sarah Jessica Parker została matką bliźniaków Tabithy Hodge i Marion Loretty Elwell w 2009 roku. Parker została matką swoich córek poprzez macierzyństwo zastępcze. Mimo, że dziewczynki mają zaledwie dziewięć lat, bliźniaki już wykazują świetne wyczucie w modzie, podobnie jak ich matka. Za każdym razem, gdy pojawiają się publicznie z Parker, wyglądają niesamowicie w swoich idealnie dobranych strojach, a szczególnie uroczo wyglądały, gdy pojawiły się na Wiosennej Gali Nowojorskiego Baletu w 2018.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.33.36

Tabitha Hodge & Marion Loretta Elwell – Pilne uczennice

Dylan Brosnan – Utalentowany muzyk i model

Dylan Brosnan jest synem legendarnego aktora Pierce’a Brosnana. Dylan z powodzeniem prowadzi swoją karierę w modelingu po tym jak odkrył go były dyrektor kreatywny Burberry. Miejmy nadzieję, że nie wpadnie w ręce nałogu od nadużywania substancji, tak jak jego brat Christopher. Wyobraź sobie, że po raz pierwszw roli modela na pokazie Saint Laurent Men’s Permanent Collection w listopadzie 2014, kiedy miał zaledwie 17 lat.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 08.19.03

Dylan Brosnan – Utalentowany muzyk i model

Dylan Frances Penn – Zobaczyć ją możesz na okładkach magazynów

Dylan Frances Penn jest jednym z tych dzieci Hollywood, które na szczęście nigdy nie miały problemów z nadużywaniem substancji. Podobnie jak jej rodzice, Robin Wright i Sean Penn, Dylan również rozpoczęła karierę w branży filmowej. Pierwsze kroki stawiała jako modelka, ale teraz zaczyna wkraczać w świat aktorski. Jako nastolatka była jedną z najlepszych modelek Gap, a w krótce potem zaczęła swoją karierę w filmie. Jej pierwszą i najgłośniejszą rolą był horror Condemend w 2015 roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.35.59

Dylan Frances Penn – Zobaczyć ją możesz na okładkach magazynów

Manolo Gonzalez-Ripoll Vergara – Niesamowita kariera modela stoi otworem

Manolo Gonzales-Ripoll Vergara jest synem aktorki Sofii Vergara i jej byłego chłopaka ze szkoły średniej Joe Gonzalez. Manolo wychowywał się u boku swojej mamy, a dziś zaczyna świetną karierę w modelingi i z pewnością zasługuje na wszystkie pochwały, które otrzymuje. My również trzymamy za niego kciuki i mamy nadzieję, że nadal prowadzi czyste życie z dala od używek i klinik odwykowych.

 

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.47.49

Manolo Gonzalez-Ripoll Vergara – Niesamowita kariera modela stoi otworem

John Owen Lowe – Świetnie rokujący student Uniwersytetu Stanforda

John Owen Lowe jest senema Rob Lowe i Sheryl Berkoff. Obecnie uczęszcza na studia na Uniwersytecie Stanforda, ale już poczynił pierwsze kroki jako aktor. W latach 2015-2016 występował w serialu Prawomocny, w którym zagrał jego ojciec Rob. Na szczęście chłopak bez trudu sprawia, że jego rodzice są dumni z sukcesów syna, a do tego John trzyma się z daleka od używek i narkotyków.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 08.24.27

John Owen Lowe – Świetnie rokujący student Uniwersytetu Stanforda

Taylor-Ann Hasselhoff – Doskonała kariera wokalna i aktorska przed nami

Pewnie wielu z was pamięta Taylor-Ann Hasselhoff z przed wielu, kiedy opublikowała nagranie z udziałem swojego ojca, Davida Hasselhoffa, który był najwyraźniej pijany i nie zachowywał się jak przystało na osobę o zdrowych zmysłach. Mamy nadzieję, że David ma za leczenie uzależnienia od alkoholu i odwyk od narkotyków od tego czasu. Pomimo złych wzorców Taylor zdecydowała się aby podążać tą samą ścieżką kariery, co jej ojciec. Do tej pory pojawiła się w operze mydlanej Żar Młodości s oraz w Rekinado 4: Niech szczęki będą z Tobą.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.39.21

Taylor-Ann Hasselhoff – Doskonała kariera wokalna i aktorska przed nami

Katherine Schwarzenegger – Młoda i utalentowana autorka

Zastanawiamy się, jak Katherine Schwarzenegger czuje się mając ojca, który jest aż tak bardzo sławny. Córka aktora Arnolda Schwarzeneggera uwielbia pisać książki, dlatego pracuje nad tym, aby być poczytną autorką. Wydaje się, że młoda pisarka ma mocno poukładane w głowie, nawet po całym dramacie prawnym i skandalu, w który jej ojciec był zaangażowany. Katherine jest teraz zaręczona z jednym z największych przystojniaków hollywoodzkich: Chrisem Prattem.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.40.11

Katherine Schwarzenegger – Młoda i utalentowana autorka

Chaz Bono – muzyk, aktor, scenarzysta

Chaz Bono jest synem Cher i Sonny Bono. Jest znany jako muzyk, aktor, pisarz i osobowość telewizyjna. Chaz również jest bardzo ceniony za to, że działa dla dobra społeczności LGBT, i jesteśmy pewni, że to czyni Cher naprawdę dumną matką.Chaz dał się zapamiętać z występów w amerykańskiej edycji Tańca z Gwiazdami, American Horror Story: Roanoke i innych projektach. Jego słynna matka, Cher, jest legendarną piosenkarką i autorką tekstów, która nie potrzebuje przedstawiania. Jest określana jako Bogini Popu i ma za sobą dwadzieścia sześć albumów studyjnych. Ojcem Chaza jest Sonny Bono, nieżyjący już piosenkarz i autor tekstów, oraz pierwszy mąż Cher.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 08.46.09

Chaz Bono – muzyk, aktor, scenarzysta

Alexa Ray Joel – Piosenkarka

Billy Joel i modelka Christie Brinkley doczekali się przepięknej córki Alexy Ray Joel. Dziewczyna wybrała ścieżkę kariery muzycznej, podobnie jak jej ojciec. Podpisała kontrakt z kilkoma niezależnymi wytwórniami płytowymi i śpiewała już na wielu różnych wydarzeniach i koncertach charytatywnych. Miejmy nadzieję, że nigdy nie zbłądzi i nie będzie miała problemów z nadużywaniem substancji i będzie mogła kontynuować swoją owocną karierę i szczęśliwe życie. Ostatni singiel Joel został wydany dość dawno, bo w 2013 roku i był zatytułowany Just the Way You Are.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 08.47.48

Alexa Ray Joel – Piosenkarka

Simone Alexandra Johnson – Mała księżniczka Rocka jest już dorosła

Simone Alexandra Johnson zawsze towarzyszyła swojemu tacie Dwayne’owi “The Rock” Johnsonowi na wszystkich imprezach i na czerwonym dywanie, kiedy była małą dziewczynką. Teraz, gdy jest już dorosłą kobietą, czekamy ciągle aż podejmie decyzje, czy chce spróbować swoich sił w aktorstwie. Z całą pewnością jej tata przypisuje sobie zasługi, na jaką piękną damę wyrosła malutka Simone.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 08.51.21

Simone Alexandra Johnson – Mała księżniczka Rocka jest już dorosła

Zelda Williams – Córka zmarłego komika

Zelda Williams to córja zmarłego aktora-komika Robina Williamsa. Pomimo smutnej śmierci ojca, który walczył z depresją Zelda nigdy nie wpadła w uzależnienie od alkoholu ani nie nadużywała innych substancji (całe szczęśćie). Stało się tak pewnie dlatego, że była bardzo skupiona nad doskonaleniem swoich umiejętności aktorskich już od maleńkiego dziecka. Brała udział już w wielu świetnych projektach, a obecnie jej aktualna wartość netto wynosi 2 miliony dolarów. I, w przypadku, gdy zastanawiałeś się, tak, jej imię pochodzi od kultowej gry wideo Legend of Zelda.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 08.52.39

Zelda Williams – Córka zmarłego komika

Zahara Marley Jolie-Pitt – Świadek dramatu “Brangelina”

W 2005 roku najsłynniejsza na świecie para Hollywood, Angelina Jolie i Brad Pitt, adoptowała Zaharę Marley Jolie-Pitt z Etiopii. Niestety dziewczynka była w pełni świadkiem dramatu Brangelina, ponieważ była już nastolatką, gdy w idealnym związku zaczęły się pojawiać problemy. Teraz gdy jest już nieco starsza, Zahara Marley ma dystans do rozpadu związku Brad i Angeliny, i podobno, planuje zostać aktorką. Mamy tylko nadzieję, że jej rodzice nadal będą w stanie poprowadzić ją właściwie, gdy będzie wkraczała w dorosłość i nie podąży ich śladami stając się ofiarą problemów z narkotykami i używkami i nie zostanie kolejną kandydatką w kolejce do kliniki uzależnień.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 08.53.39

Zahara Marley Jolie-Pitt – Świadek dramatu “Brangelina”

Willow Smith – Wschodząca gwiazda w przemyśle muzycznym

Rodzice Will Smith i Jada Pinkett-Smith muszą być bardzo dumni ze swoich pociech? Mają dwoje wspaniałych dzieci, które same są już gwiazdami. Podczas gdy Jaden kradnie światło reflektorów pojawiając się w głównych rolach na kinowych ekranach, Willow Smith także odnosi sukcesy jako piosenkarka i wydała dwa bardzo osobiste albumy studyjne, a jej piosenka Whip My Hair stała się wielkim hitem w 2010 roku. Mówi się, że na swoim koncie Willow zgromadziła już 7-cyfrową sumę, a ma zaledwie 18 lat! Mamy nadzieję, że te sławne dzieci nauczą się cenić swoje zarobione pieniądze i będą je mądrze wydawać, ponieważ nie chcielibyśmy, aby kiedykolwiek stanęły przed sądem upadłościowym.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 08.57.46

Willow Smith – Wschodząca gwiazda w przemyśle muzycznym

Księżniczka Charlotte – Nauka Bycia Księżniczką

Zastanawiamy się, jaki rodzaj stylu życia prowadzisz, kiedy rodzisz się księżniczką. Na przykład księżniczka Charlotte urodziła się w 2015 roku, więc wyobrażamy sobie, że jej dni spędzone są w edukacji i zastanawianiu się, jak będzie wyglądało życie, gdy jest zostanie władcą swojego imperium. Zapewne nie musi martwić się o to, czy będzie ją stać na wymarzone zabawki, ponieważ jej konto bankowe jest przepełnione i dorasta z niemal nieograniczonym bogactwem i władzą. Księżniczka jest ciągle bardzo młoda, więc wyobrażamy sobie, że jest dzień wypełniony jest po prostu grami i zabawami, a także nauką jak zachowywać się na królewski sposób.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 08.58.59

Księżniczka Charlotte – Nauka Bycia Księżniczką

Louis Bardo Bullock – Wychowany w luksusie przez swoją sławną samotną matkę

Sandra Bullock początkowo planowała adoptować Louis Bardo mając partnera Jesse Jamesa u swojego boku, ale po ich zaskakującym rozstaniu, gwiazda Hollywood postanowiła adoptować Louisa Bardota na własną rękę. Chociaż procedury dotyczące ugody rozwodowej zajęły dużo czasu i pieniędzy, Bullock stanęła na nogi i adoptowała Bardo jako samotna mama w 2015 roku. Aktorka świetnie funkcjonuje jako samotny rodzic, zwłaszcza mając pokaźnie załadowane konta bankowe.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.00.43

Louis Bardo Bullock – Wychowany w luksusie przez swoją sławną samotną matkę

Dannielynn Birkhead – Osobowość telewizyjna i modelka

Młoda Dannielynn Birkhead była w centrum uwagi od momentu jej narodzin, ponieważ jest córką zmarłej aktorki Anny Nicole Smith i modela Larry’ego Birkheada. Dannielynn nie musi wyrabiać sobie nazwiska w branży ale pomimo młodego wieku już rozpoczęła karierę (i oczywiście zarabiać pieniądze), począwszy od bardzo udanego debiutu jako modelka w wieku zaledwie 11 lat. Jednak jej życie prywatne nie było aż tak bezproblemowe, ponieważ musiała zmierzyć się ze stratą matki z powodu przedawkowania narkotyków. Mamy nadzieję, że śliczna nastolatka nie zbliży się nigdy do używek i nie powtórzy losu swojej matki.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.02.05

Dannielynn Birkhead – Osobowość telewizyjna i modelka

Zoe Kravitz – wybitna aktorka z niecodzienną urodą

Zoe Kravitz jest przyzwyczajona do życia w centrum uwagi od najmłodszych lat, jej rodzicami są przecież Lisa Bonet i gwiazda rocka Lenny Kravitz. Córka oczywiście odziedziczyła po rodzicach zarówno piękno jak i niezliczone talenty, i pojawiła się w kinowych superprodukcjach, takich jak Mad Max: Na drodze gniewu. Kilkukrotnie również współpracowała z najlepszymi markami i z powodzeniem próbowała swoich sił w branży modelek, a to zapewne nie koniec listy jej talentów i pewnie nie raz nas zaskoczy. Nic dziwnego, że dość szybko buduje pokaźne konto bankowe.

Zoe Kravitz Min

Zoe Kravitz – wybitna aktorka z niecodzienną urodą

Maggie Sajak – piosenkarka

Legendarny gospodarz programu telewizyjnego Pat Sajak z Koła fortuny miał dwoje dzieci podczas jego długiego i pełnego miłości małżeństwa z Lesly Brown. Maggie, jego jedyna córka, ma teraz 24 lata i nie tylko pojawiła się gościnnie u swojego taty w wieku 17 lat, ale także odniosła już sukces jako piosenkarka muzyki country. Maggie jest zapalonym muzykiem i zaczęł grać na gitarze, gdy miała zaledwie 12 lat. Od tego czasu wydała swój singiel zatytułowany First Kiss, a także zrobić sesję mody dla Teen Vogue jednocześnie studiując na prestiżowym Princeton University.

Maggie Sajak Min

Maggie Sajak – piosenkarka

Ella Bleu Travolta – Powrót do normalności po tragicznej stracie

Patrząc na Elle Bleu Travolte, można od razu powiedzieć, że wygląda jak jej ojciec. Jednak życie nie zawsze było dla niej łaskawe. W 2009 roku straciła brata Jetta, który zmarł w trakcie napadu padaczkowego. Na szczęście dla niej i jej rodziny, dziewczyna poradziła sobie z bólem i depresją po stracie ukochanego brata (nie wiemy jednak, czy członkowie rodziny korzystali z profesjonalnej pomocy aby poradzić sobie z tą tragiczną stratą). Niedawno została zauważona w trakcie robienia zakupów u słynnego Barney’s wraz ze swoim sławnym ojcem w Nowym Jorku.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.06.24

Ella Bleu Travolta – Powrót do normalności po tragicznej stracie

Connor Cruise – DJ i scjentolog, tak jak jego tata

Connor Cruise jest adoptowanym synem znanych aktorów Toma Cruise’a i Nicole Kidman. Tom i Nicole adoptowali go, zanim złożyli pozew o rozwód. Connor nie lubi być w centrum uwagi. Pracuje jako DJ i scjentolog. Małżeństwo Cruise’a i Kidmana trwało od 1990 do 2001 roku. Connor ma także adoptowaną siostrę o imieniu Isabella. Została adoptowana w 1992 roku, a Connora powitano w rodzinie w 1995 roku.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.07.10

Connor Cruise – DJ i scjentolog, tak jak jego tata

Vivienne Jolie Pitt – aktorka

Angelina Jolie z pewnością ma wszystkie swoje sześcioro dzieci wymienionych jako beneficjentów w swojej polisie ubezpieczeniowej na życie. Vivienne Jolie Pit jest jednym z nich. Vivienne ma wszystko czego potrzeba żeby zacząć karierę- po rodzicach odziedziczyła najlepsze cechy ich doskonałego wyglądu, a także niezliczone talenty. Córka Angelina Jolie i Brad Pitt ma zaledwie dziewięć lat, a już zadebiutowała na ekranie w filmie, Czarownica. Vivienne musi na pewno zmierzyć się z ogromną presją, ale jesteśmy pewni, że zacznie zarabiać duże pieniądze w krótkim czasie i pewnego dnia stać się godnym uwagi nazwiskiem w świecie rozrywki, podobnie jak jej rodzice.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.25.33

Vivienne Jolie Pitt – aktorka

Lou Sulola Samuel – Zdolna uczennica

Lou Sulola Samuel jest córką jednej z najbardziej znanych par w branży mody i muzyki, Heidi Klum i Seala. Podczas gdy para rozwiodła się w czasie, gdy Lou miała zaledwie trzy lata, dziewczynka nadal cieszyła się bardzo szczęśliwym dzieciństwem i oboje jej rodzice dali z siebie wszystko, aby spędzić trochę czasu z córką. Dziewczynka ma zaledwie osiem lat, ale pewnie już wkrótce okaże się, czy Lou Sulola Samuel wejdzie do świata rozrywki, jak jej mama i tata, gdy nieco dorośnie.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.10.11

Lou Sulola Samuel – Zdolna uczennica

Francesca Eastwood – Nowa twarz w branży filmowej

Francesca Eastwood jest córką Clinta Eastwooda i Frances Fisher. Młoda aktorka zgromadziła zapewne już dużo pieniędzy na swoim koncie bankowym, ponieważ często możemy ją oglądać na ekranie. Jest znana z ról w Prawdziwej Zbrodni, Jersey Boys i Pani Eastwood i spółka. Ostatni raz widzieliśmy ją na ekranie w 2019 roku, kiedy zagrała w filmie A Violent Separation jako El Camino.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.10.58

Francesca Eastwood – Nowa twarz w branży filmowej

Hannah Selleck – Dżokejka

Aktor Tom Selleck i jego córka Hanna kochają konie i prawdopodobnie dlatego Hollywood nie oferowało nic, co by skusiło córkę słynnego aktora. W 1998 roku Selleckowie kupili 65-hektarowe ranczo, aby uczcić narodziny Hanny. Hanna zaczęła jeździć konno w wieku 4 lat, a z czasem jej determinacja i poświęcenie rosły w siłę. Po ukończeniu college’u, Hanna w pełnym wymiarze godzin zaczęła realizować swoje marzenia o profesjonalnym jeździectwie. Hanna i jej ojciec zostawili małą fortunę w stajni hodowlanej, gdzie obydwoje mogą realizować swoje pasje i dzielić się miłością do koni. Jesteśmy jednak pewni, że gdyby Hanna zdecydowała się na karierę modelki, jej twarz z łatwością znalazłaby się na wielu okładkach najsłynniejszych magazynów mody.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.11.56

Hannah Selleck – Dżokejka

Valentina Paloma Pinault – Wschodząca gwiazda modelingu

Wktrótce potem gdy Salma Hayek ogłosiła, że jest zaręczona z Francois-Henri Pinault, na świat przyszła ich córka Valentina. Valentina, która ma teraz 12 lat dorastała mając zapewnione wszystko, o czym marzy każda dziewczynka. Ma matkę, która jest znakomitą aktorką i ojca, który jest francuskim potentatem modowym. Zanim się urodziła, jej rodzice pobrali się i kupili wielką posiadłość w Bel Air wartą 13,5 miliona dolarów. Wolny czas spędzają w dworku z lat 30., która nie jest jednak ich głównym domem. W 2019 roku zadebiutowała na wybiegu na Mediolańskim Tygodniu Mody, prezentując produkty firmy Kering.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.13.24

Valentina Paloma Pinault – Wschodząca gwiazda modelingu

Maddox Jolie Pitt – Adoptowany syn Brangeliny

Maddox Jolie-Pitt jest synem Angeliny Jolie i Brada Pitta. Adoptowali go z Kambodży w 2002 roku. Kiedy jego rodzice złożyli pozew o rozwód, Maddox podobno nawet nie chciał widzieć swojego ojca. Na szczęście Maddoxowi i Bradowi udało się dogadać i uporządkować sytuację, a teraz znów doskonale się dogadują. W 2019 roku Jolie twierdziła, że nie lubi mówić o college’u Maddoxa, ponieważ nie chce chwalić się czymś, co jej syn osiągnął swoją ciężką pracą i jest to wyłącznie jego zasługa.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.13.38

Maddox Jolie Pitt – Adoptowany syn Brangeliny

Blanket Jackson – Student

Można by pomyśleć, że bycie najmłodszym dzieckiem Króla Popu oznaczałoby beztroskie życie. Ale Koc, który urodził się z imieniem Książę Michael Jackson II, musiał zmierzyć się z wieloma ciężkimi sytuacjami w ciągu swojego życia, biorąc pod uwagę, że stracił jedynego rodzica w wieku zaledwie 7 lat. Ze wszystkich dzieci Jacksona, Blanket, naszym zdaaniem, jest najbardziej podobny a Michaelem. I chociaż musielibyśmy przeprowadzić test DNA, aby odnaleźć jego matkę, nie ma wątpliwości, że jest synem Michaela Jacksona.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.15.42

Blanket Jackson – Student

Paris-Michael Katherine Jackson – Miał problemy ze zdrowiem psychicznym ze względu na śmierć ojca

Legendarny król muzyki pop, Michael Jackson, miał wspaniałą córkę, Paris-Michael Katherine Jackson. Po nagłej śmierci ojca, Paris zmagała się z wieloma problemami ze swoim zdrowiem psychicznym, opłakując stratę ukochanego ojca. Po kilku próbach odebrania sobie życia, na szczęście, bezskutecznie, odrodziła się niczym feniks z popiołów, silniejsza niż wcześniej, gotowa do zawojowania przemysłu aktorskiego. Kiedy jej ojciec zmarł, wyjawiła, że był najlepszym ojcem, o jakiego dziecko mogło kiedykolwiek prosić.

Zrzut Ekranu 2020 06 07 O 09.17.50

Paris-Michael Katherine Jackson – Miał problemy ze zdrowiem psychicznym ze względu na śmierć ojca

Reklama